Garanti Şartları

Ürünlerinizin garantisi var mı ?
nobili2000.com'dan satın almış olduğunuz tüm ürünlerin 2 Yıl ürün, 10 Yıl parça bulundurma garantisi vardır ve garanti süresi ürünün fatura tarihinden itibaren başlar.
nobili2000.com’un teknik servisi bulunmatadır. Arızalı ürününüzü size en yakın Nobili2000 servisine  göndermeniz gerekmektedir. Servis listemize buradan ulaşabilirsiniz.
Arızalı ürünü gönderirken bir nüsha faturası ile birlikte, arızanın nedenini belirten bir not göndermeniz arızanın tesbiti konusunda süreci kısaltacaktır.

Arızalı ürünü garanti kapsamı dışına çıkaran kullanım hataları nelerdir ?
Elektrik ve kullanıcının kullanımından doğan arızalar (elektrik kesilmesi, voltaj dalgalanması , makinaya ait olmayan aksesuar takılması yada kullanılması zorunlu olan aksesuarların kullanılmaması gibi), garantili ürünlerde yetkili servis dışında herhangi bir müdahalenin yapılması, garanti etiketi olan ürünlerde etiketin zarar görmesi, cihazın dış yüzeyinde oluşan kırık, çizik vb. nedenlerden meydana gelen arızalar, tozlu, rutubetli, aşırı sıcak ya da soğuk ortamlarda kullanılma sebebi ile oluşan arızalar, sel, yangın, deprem, yıldırım düşmesi vb. doğal afetlerin sebep olduğu arızalarda garanti kapsamı dışındadır.

 

kurTi Tasarım Kurtuluş ÖZ