Menu
Your Cart

Hakkımızda

1992 yılında endüstriyel servis, garaj ve temizlik ekipmanları satışı ile satış ve servis hizmetleri vermek üzere kurulmuş olan şirketimiz NOBILI 2000 markası ile basınçlı yıkama makineleri, endüstriyel tip vakum süpürgeleri, garaj ve servis ekipmanları, pastörizasyon, sterilizasyon ve hijyen makineleri, üreterek yurt içinde ve yurt dışında sektörün lideri sıfatı ile kaliteli hızlı hizmet sunmaktadır.

Sahip olduğu bayi kanalları yaygın servis ağı, dinamik ve esnek üretim anlayışı satış, pazarlama ve teknik destek organizasyonu ile geniş ürün yelpazesinin yanı sıra, kişisel ve kurumsal ihtiyaçlara en doğru ve en ekonomik çözümleri üreten şirketimiz, sahip olduğu kalite belgeleri ve güçlü referansları ile sektöründe lider olmanın haklı gururunu ve sorumluluğunu taşımaktadır.


VİZYONUMUZ
Sektöründe lider olan NOBİLİ 2000; kaliteli üretimi ve hizmeti temel alan; yeniliklere ve gelişmelere açık yarattığı katma değeri çalışanları ve iş ortakları ile paylaşan, global bir dünya şirketi olmayı kendisine hedef olarak belirlemiş bir vizyona sahiptir. 


MİSYONUMUZ

Evrensel misyonumuz; Avrupa standartlarında kaliteli ürünler üretmek misyonumuza giden yolda çok çalışmak ve sürekli kendimizi yenileyerek, geliştirmektir.

KALİTE POLİTİKAMIZ
En doğru ve sorunsuz üretimi yapmak, ihtiyaçlara hızlı, ekonomik ve kaliteli çözümler üretmek, tüketici mutluluğunu ön plana çıkartarak, satıştan çok satış sonrası hizmetleri önemsemek ve sürekli yenilenmek kalite politikamız olmaya devam edecektir

Whatsapp