Soğuk Yıkama Makinaları içerisinde, ürettiği yüksek basınç ve soğuk su ile çalışması sayesinde, çok farklı alanlarda kullanılabilen ve yüksek performans gösteren Nobili2000 - 200 Bar Soğuk Yıkama Makinası profesyonellere beklentilerinin de üstünde bir ürün vaat ediyor.

Orijinal İtalyan IDROMECCANICA BERTOLINI Pompaları, ISO9001 ve CE Kalite Güvencesi ile donatılan Nobili2000 - 200 Bar Soğuk Yıkama Makinası, uzun süreli kullanımlarda ve en ağır şartlarda dahi yüksek performansından ödün vermeksizin işinizdeki en büyük yardımcınız olmayı sürdürüyor.

7,5 Hp gücünde motoru, 20 - 200 Bar arasında ayarlanabilen pompa basıncı ve saatte 20 - 900 Litre arasında ayarlanabilen su debisine sahip, sadece 73 kg. ağırlığındaki bu üründe kullanılan "Uzun Ömürlü, Darbelere Dayanıklı 3 Kat Polyester" dış kabin, şık tasarımı ile işyerinize görsel olarak da katkı sunacaktır.

Nobili2000 soğuk yıkama makinaları motora direkt akuple (kayışsız-kasnaksız), özel alaşım, aşınmaz seramik 3 pistonlu piston sistemi ve özel çift takım sızdırmaz keçeli keçe sistemi ile uzun süreli kullanım sağlarken; basınç değişikliklerine karşın basınç emniyet regülatörlü By-Pass sistemi, şahıs kullanım kontrollü (Kontaklı) emniyet sistemi, pompa motoru kaçak akım ve motor koruma röleli elektrik donanımı sayesinde de güvenlikten asla ödün vermiyor.

Dayanıklılıkları, ergonomik yapıları ve arkada sabit, önde oynar - kilitli tekerleklerin izin verdiği pratik kullanımları sayesinde işlerinizi kolaylaştıran Nobili2000 soğuk yıkama makinaları başlıca şu alanlarda tercih edilmektedir:

Benzin istasyonları, baskı emprime fabrikaları, hafriyat işleri, her türden fabrikalar, her ölçekte atölye ve imalathaneler, belediye temizlik hizmetleri, oto tamir bakım servisleri, oto yıkama merkezleri, et ve süt imalathaneleri, kalıntı temizliği, boya öncesi temizlik, yüzme havuzu temizliği, dış alan temizliği, kurumuş çamur ve tank temizliği, askeriyeler, yemekhaneler, okullar ...

Nobili2000 tarafından sunulan tüm Yıkama Makinaları kategorisini görüntülemek için tıklayınız...

Soğuk oto yıkama makinası olarak da kullanılabilecek bu ürün ile alakalı olarak, "Oto Yıkama Nasıl Yapılmalıdır?" başlıklı blog yazımızı okumanızı da tavsiye ederiz. 

 

 

ÜRÜN TEKNİK ÖZELLİKLERİ:

POMPA BASINCI

: 20 - 200 Bar (Ayarlanabilir)

SU DEBİSİ

: 20 - 900 Lt/S (Ayarlanabilir)

POMPA TİPİ

: Orijinal İtalyan IDROMECCANICA BERTOLINI ISO9001 Kalite Güvencesi

PİSTON SİSTEMİ

: 3 Piston, Özel Alaşım, Seramik (aşınmaz)

KEÇE SİSTEMİ

: Özel Çift Takım Sızdırmaz Keçeli

POMPA EMNİYET SİSTEMİ

: By-Pas Sistemli, Basınç Emniyet Regülatörü

EMNİYET SİSTEMİ

: Şahıs Kullanım Kontrollü (Kontaklı)

ELEKTRİK DONANIMI

: Pompa Motoru Kaçak Akım ve Motor Koruma Roleli

ELEKTRİK MOTORU VOLTAJ-FAZ

: 7,5 Hp

BASINÇ HORTUMU

: (Çift Kat Çelik Tel Örgülü-R2)

DETERJAN (KİMYEVİ) TANKI

: 5 Lt. (Ayarlanabilir)

GÜÇ AKTARMA

: Akuple (Kayış ve Kasnaksız)

TEKERLEKLER

: Arka Sabit, Ön Oynar-Kilitli

BOYUTLAR

: U.81cm - G.68cm - Y.56cm

AĞIRLIK

: 73 Kg.

DIŞ KABİN

: Uzun Ömürlü, Darbelere Dayanıklı 3 Kat Polyester