Menu
Your Cart

200 Bar Soğuk Yıkama Makinası

200 Bar Soğuk Yıkama Makinası
Türkiye' nin Her Yerine Teslimat ..
%100 Yerli Nobili, e-ticaret sitesi üzerinden alınan ürünleri Türkiye' nin her yerine ulaştırıyor!

Nobili 200 Bar Soğuk Yıkama Makinası, ürettiği yüksek basınç, çok farklı alanlarda kullanılabilmesi ve yüksek performans göstermesi ile profesyonellere beklentilerinin de üstünde bir ürün vaat ediyor.

Orijinal pompaya, 7,5 Hp gücünde motora, 20 - 200 Bar arasında ayarlanabilen pompa basıncına ve saatte 20 - 900 Litre arasında ayarlanabilen su debisine sahip Nobili 200 Bar Soğuk Yıkama Makinası uzun süreli kullanımlarda ve en ağır şartlarda dahi yüksek performansından ödün vermeksizin işinizdeki en büyük yardımcınız olmayı sürdürüyor.

Nobili 200 Bar Soğuk Yıkama Makinası motora direkt akuple (kayışsız-kasnaksız), özel alaşım, aşınmaz seramik 3 pistonlu piston sistemi ve özel çift takım sızdırmaz keçeli keçe sistemi ile uzun süreli kullanım sağlarken; basınç değişikliklerine karşın basınç emniyet regülatörlü By-Pass sistemi, şahıs kullanım kontrollü (Kontaklı) emniyet sistemi, pompa motoru kaçak akım ve motor koruma röleli elektrik donanımı sayesinde de güvenlikten asla ödün vermiyor.

Dayanıklılığı, ergonomik yapısı ve arkada sabit, önde oynar - kilitli tekerleklerin izin verdiği pratik kullanımı sayesinde işlerinizi kolaylaştıran Nobili 200 Bar Soğuk Yıkama Makinası başlıca şu alanlarda tercih edilmektedir:

Benzin istasyonları, baskı emprime fabrikaları, hafriyat işleri, her türden fabrikalar, her ölçekte atölye ve imalathaneler, belediye temizlik hizmetleri, oto tamir bakım servisleri, oto yıkama merkezleri, et ve süt imalathaneleri, kalıntı temizliği, boya öncesi temizlik, yüzme havuzu temizliği, dış alan temizliği, kurumuş çamur ve tank temizliği, askeriyeler, yemekhaneler, okullar ve daha bir çok alan.

Nobili tarafından sunulan tüm Soğuk Yıkama Makinaları kategorisini görüntülemek için tıklayınız... [Kategori sayfası linki]

Soğuk oto yıkama makinası olarak da kullanılabilecek Nobili 200 Bar Soğuk Yıkama Makinası ile alakalı olarak, "Oto Yıkama Nasıl Yapılmalıdır?" [Blog yazısı linki] başlıklı blog yazımızı okumanızı da tavsiye ederiz. 

 

 

ÜRÜN TEKNİK ÖZELLİKLERİ:

POMPA BASINCI

: 20 - 200 Bar (Ayarlanabilir)

SU DEBİSİ

: 20 - 900 Lt/S (Ayarlanabilir)

POMPA TİPİ

: Orijinal ISO9001 Kalite Güvencesi

PİSTON SİSTEMİ

: 3 Piston, Özel Alaşım, Seramik (aşınmaz)

KEÇE SİSTEMİ

: Özel Çift Takım Sızdırmaz Keçeli

POMPA EMNİYET SİSTEMİ

: By-Pas Sistemli, Basınç Emniyet Regülatörü

EMNİYET SİSTEMİ

: Şahıs Kullanım Kontrollü (Kontaklı)

ELEKTRİK DONANIMI

: Pompa Motoru Kaçak Akım ve Motor Koruma Roleli

ELEKTRİK MOTORU VOLTAJ-FAZ

: 7,5 Hp

BASINÇ HORTUMU

: (Çift Kat Çelik Tel Örgülü-R2) 10 mt

GÜÇ AKTARMA

: Akuple (Kayış ve Kasnaksız)

TEKERLEKLER

: Arka Sabit, Ön Oynar-Kilitli

BOYUTLAR

: U.81cm - G.68cm - Y.56cm

AĞIRLIK

: 73 Kg.

DIŞ KABİN

: Uzun Ömürlü, Darbelere Dayanıklı


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok: Stokta var
  • Model: SK 200
  • Ağırlık: 0.00
Products Sold: 0
Product Views: 11277
32.250,00TL
Vergiler Hariç:32.250,00TL
Whatsapp